Scroll Top

Nasze usługi

Dostarczamy rozwiązania
KREUJEMY Wydarzenia

Smartside oferuje kompleksową obsługą techniczną imprez w zakresie multimediów, transmisji internetowej, a także nagłośnienia czy oświetlenia, obsługując zarówno duże, jak i małe imprezy.

KONFERENCJE I GALE WRĘCZENIA NAGRÓD
STREAMING I WYDARZENIA ONLINE
KONCERTY I FESTIWALE
WYDARZENIA SPORTOWE
PRODUKCJE TELEWIZYJNE
STUDIO PROJEKTOWE
0
zrealizowanych wydarzeń
0
pomysłów każdego dnia
0
lat doświadczenia w branży
0
sztuk wynajętego sprzętu
Piotr Gorajek
Suzuki Boxing Night
Prezes

Firma SmartSide od wielu lat współpracuje z nami podczas realizacji gal bokserskich pod szyldem Suzuki Boxing Night. Fachowa ekipa zajmująca się przygotowaniem widowiska – od oświetlenia, nagłośnienia, ekranów LED, streamingu po marketing oraz wizję na wyświetlane projekty graficzne. Firma godna polecenia, działająca na terenie całego kraju na poziomie światowym.

Targi Kielce

Z firmą SmartSide współpracujemy podczas wielu wydarzeń targowych takich jak: Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, Dach Forum, Największe Targi Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce ENEX, Przemysłowa Wiosna oraz wiele innych wydarzeń. Pan Piotr wraz ze swoimi współpracownikami świadczy usługi na najwyższym poziomie.

OFF FASHION
Kieleckie Centrum Kultury

Pełen profesjonalizm w podejściu do pracy oraz sprzęt multimedialny na najwyższym poziomie. Firma SmartSide chętnie uczestniczy w kreatywnym tworzeniu wydarzenia, podsuwa ciekawe pomysły na realizację oraz w pełni angażuje się w wykonanie powierzonych im obowiązków.

Arkadiusz Szostak
Międzynarodowy Festiwal Harcerski Kultury Młodzieży Szkolnej
Dyrektor Artystyczny

Z firmą SmartSide współpracujemy stale od 2016 roku. Początkowo nasza współpraca opierała się jedynie na realizacji kamerowej, następnie zaczęli dostarczać pierwsze małe ekrany LED, aż do obecnego etapu, gdzie odpowiadają za cały projekt, scenografię oraz pełną realizację wideo.

Bardzo cenimy sobie współpracę oraz pełen profesjonalizm naszego partnera biznesowego.

Jerzy Kisała
Dragon Head S.C.
Współwłaściciel firmy

Jako firma zajmująca się produkcją telewizyjno-filmową bardzo chętnie korzystamy z pomocy dużych partnerów takich jak SmartSide. Zawsze możemy na nich liczyć, gdy potrzebujemy szybko i w satysfakcjonujących ilościach wynająć kamery oraz zlecić obsługę TV. Godni polecenia, pełen profesjonalizm. Ciężko znaleźć dla nich zastępstwo 😉

Andrzej Kosek
EGURROLA DANCE STUDIO
Marketing Director

Gdy co pół roku oficjalnie rozpoczynamy odliczanie do Mistrzostw Egurrola Dance Studio, atmosfera w każdej z naszych szkół tańca staje się naprawdę wyjątkowa. Motywacja, chęć do pracy i pasja wszystkich zawodników wchodzi na zupełnie inny level. Zawsze powtarzamy, że to wydarzenie to święto tańca w Egurrola Dance Studio, a każda kolejna edycja utwierdza nas w tym przekonaniu.

Dlatego podczas realizacji naszych mistrzostw liczymy na równie wysoki poziom firm, z którymi współpracujemy. SmartSide spełnia wszystkie kryteria, których oczekujemy od naszych Partnerów. Dzięki za wszystkie multimedia, które znacząco podnoszą wizerunek i odbiór naszego Wydarzenia.

Agnieszka Ramiączek
ARK EVENTS
Dyrektor Kreatywny

Na co dzień dostarczamy energię, kreujemy emocje, bawimy, aranżujemy, sięgamy gwiazd, wprawiamy w zachwyt…. Dysponujemy szerokim wachlarzem usług – organizujemy gale, bankiety, incentive travel, konferencje, spotkania integracyjne, pikniki rodzinne, imprezy masowe.
Każdy event, jego organizacja, dbałość o szczegóły oraz zaangażowanie naszej ekipy są gwarancją Twojego komfortu, bezpieczeństwa i spokoju. Tego samego wysokie poziomu szukamy wśród naszych Partnerów biznesowych i właśnie dlatego firmie SmartSide powierzamy zadania związane z obsługą organizowanych przez nas wydarzeń. Zawsze możemy liczyć na wysoki poziom oraz profesjonalne podejście do organizacji na każdym etapie.